تبلیغات
نابرده رنج گنج میسر نمیشود... - کسب درآمد میلیونی و مادام العمر برای وبمستران در سیستم مشارکت در فروش Paysel

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

نابرده رنج گنج میسر نمیشود... - کسب درآمد میلیونی و مادام العمر برای وبمستران در سیستم مشارکت در فروش Paysel

بهترین زندگی برای همه

این وبلاگ سعی بر آن دارد كه بهترین ها را به بینندگان معرفی كند چون ما معتقدیم كه ایرانی ها شایسته بهترین ها هستند
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغاتتبلیغات
تبلیغات

تبلیغات

نظر سنجی

نظرتون درباره مطالب و شکل کلی وبلاگ چیه؟تصویر روز

امکانات دیگر


 

جستجو در وبلاگ

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

اوقات شرعی


 

وضعیت آب و هوا


 

معرفی سایت به دوستان

 
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

نویسندگان

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

آپلود فایل

جمله روز


 
اخبار روز
موضوع: كسب درآمد | نویسنده: جواد آزادی
شما میتوانید با تبلیغ یا معرفى كردن محصولات سیستم با مشارکت در فروش محصولات   براحتی میلیونر شوید.


در این سیستم محصولات متنوعی وجود دارد که اگر خریدار از طریق تبیلغات شما یکی از این محصولات را خریداری نماید، پورسانت مربوطه به حساب شما منظور می گردد.ضمنا بازای فروش هر زیرمجموعه مبلغ 5 درصد درامد ان زیر مجموعه به شما از طرف سیستم تعلق میگیرد.

ثبت نام رایگان

برای مشاهده توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه كنید...


چرا سیستم مشارکت در فروش:

حتما تاکنون سیستم های کلیکی بسیاری را دیده اید و یا حتی تجربه کرده اید ،اما این سیستم ها در مقایسه با سیستم ما مشکلاتی دارند که به تفضیل ذکر میشود:
1- بدلیل اینکه درامد اکثر انها مشخص نیست تضمینی در پرداخت وجه وبمسترها وجود ندارد. شما بامراجعه به سایتهای مرتبط به تبلیغات میتوانید لیست انبوه سیستم های کلیکی که یا پول پرداخت نمی کنند ویا بسته شده اند را مشاهده نمایید.در حالیکه چون سیستم ما فروشگاه هم هست ، وقتی جنسی فروخته شد یعنی درآمد وزمانیکه پول وارد سیستم شد شما مشاهده می نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن نیز وجه مربوط به شما نیز واریز میشود و این یعنی تضمین در پرداخت.


2- بدلیل تقلب های زیاد و رایج در سیستم های کلیکی،برای بازدهی این سیستم ها و جبران این تقلب ها مسئول سیستم اقدام به کم نمودن قیمت کلیکها و نیز گذاشتن انواع فیلترها برای کم شدن شمار کلیکهای وبمستر می نماید که این اقدامها عملا به ضرر وبمسترهای است که آمار واقعی داشته و سالم فعالیت میکنند. در حالیکه سیستم ما این مشکلات را ندارد و عملا به نفع کسانیست که آمار واقعی دارند.


3- درامد سیستم ما به نسبت سیستم های کلیکی بیسار بیشتر میباشد. (در حدود بین 50 تا 300 درصد) برای ملموس شدن این امر باید گفت قیمت تقریبی کلیک ها اکنون بین 15 تا 35 تومان میباشد و با توجه به تجربه موجود در بدترین حالت به ازای هر 50 کلیک یک محصول فروخته میشود که درامد وبمستر بین 750 تا 1750تومان خواهد شد در حلیکه در سیستم ما با توجه به قیمت محصولات (بین 5000 تا 26000 تومان و اکثرا در محدوه 10000 تومان) و پور سانت متوسط 35 درصدی فروش ، اگرحتی متوسط قیمت را 9000 تومان بگیریم و حتی فکر کنیم که خریدار فقط یک محصول بخرد با این تعداد کلیک شما 3150 تومان درامد با تضمین پرداخت خواهید داشت. حال فرض کنید که با امار بالای شما روزانه حداقل 10 محصول بتوانید بفروشید و با توجه به متوسط قیمت محصولات ما شما روزانه معادل 31500 تومان و در ماه حدود 1000000تومان براحتی در ماه درآمد خواهید داشت.

حال انتخاب با شماست؟؟؟

 

برای عضویت رایگان اینجا را كلیك نمایید نمایید.


 

ویژگی های این سیستم عبارتند از:

1- در این سیستم برای هر محصول درصد ثابتی ( بین 25 تا 60 درصد) تعیین می شود که پس از واریز مبلغ توسط شرکت پست و رسیدن ان بمیزان 20000 تومان به حساب آنان واریز می گردد.

2- 10000 تومان پاداش عضویت یعنی در هنگام اولین تسویه حساب که شما 10000 تومان کارکرد داشته باشید مبلغ 20000 تومان برای شما واریز خواهد شد.(پاداش عضویت در بخش  مالی ومشاهده عملكرد قابل مشاهده میباشد.)

توجه: پاداش عضویت در صورت عدم كاركرد وبمستر پرداخت نخواهد شد.بدیهی است در این حالت هیچ تعهدی سیستم نسبت به این پاداش نخواهد داشت.

3- تبلیغ کننده میتواند گزارش کامل سفارشها و آخرین وضعیت آنها را در پنل اختصاصی خود مشاهده نماید.


4- هر بازدید کننده که با لینک یک تبلیغ کننده وارد سایت می شود، تا زمانی که از سایت خارج نشده، هر تعداد خریدی که انجام دهد پورسانت آنها به حساب آن تبلیغ کننده منظور می شود.


5-
پرداخت صورتحساب تبلیغ کنندگان پس از واریز شرکت پست و رسیدن ان به حداقل میزان 20000 تومان تا تاریخ دهم هرماه ظرف ده روز کاری انجام میشود. (نحوه محاسبه پورسانت بصورت 100 درصد سفارشات توزیع شده و وصول شده به اضافه 40 درصد سفارشات ارسال شده میباشد.)

 

جوایز و پاداشها:

1-  10000تومان پاداش عضویت یعنی در هنگام اولین تسویه حساب که شما 10000 تومان کارکرد داشته باشید مبلغ 20000 تومان برای شما واریز خواهد شد.این مبلغ در هنگام عضویت به حساب شما بطور اتوماتیك ثبت میگردد.(پاداش عضویت در بخش  مالی ومشاهده عملكرد قابل مشاهده میباشد.)

توجه: پاداش عضویت در صورت عدم كاركرد وبمستر پرداخت نخواهد شد.بدیهی است در این حالت هیچ تعهدی سیستم نسبت به این پاداش نخواهد داشت.

2- پاداش اخر سال كه با توجه به میزان كاركرد به وبمستران  برتر تعلق خواهد گرفت. سقف پاداش 200000 هزار تومان و حداقل ان 20000 تومان میباشد.

نفرات برتر این ماه عبارتند از:،alasm, 5rah,takfal

  پاداش سال 88 در نیمه اول سال 89  (بجز یک نفر)پرداخت شد. کاربرانی که بدلیل همراهی با ما در یک سال گذشته پاداش دریافت کرده اند عبارتند از:

takfal،sign up


شرایط پرداخت پورسانت(درآمد اعضاء):

1- پرداخت پورسانت اعضاء اتوماتیك و بدون درخواست اعضاء بین روزهای 10 تا 15 هر ماه صورت میگیرد.

2-اعضایی كه درامد انها بالای 100000 تومان در ماه میباشد میتوانند تقاضای پرداخت دوبار در ماه نمایند.

3- اعضای كه درامد انها بالای 300000 تومان درماه  میباشد هیچگونه محدودیتی در زمان پرداخت ندارند و بنا به تقاضای انها در هر زمانی پول به حسابشان واریز خواهد شد.


روش تبلیغاتی سایت به شرح زیر می باشد :

ایجاد یک فروشگاه مجازی
قرار دادن بنرهای گرافیکی در سایزهای مختلف
قرار دادن لینک باکس
قرار دادن لینکهای متنی برای تعدادی محصول به دلخواه شما
وسایر روشهای مجاز


:: تعریف وضعیت سفارش
معلق: سفارش ثبت شده است ولی فروشنده تاکنون اقدامی برای ارسال آن انجام نداده است.
آماده به ارسال: سفارش توسط فروشنده بسته بندی شده است و به زودی به مامور پست تحویل داده می شود.
ارسال شده: توسط پست مبدا به آدرس مقصد ارسال شده است و به زودی تحویل خریدار خواهد شد. برای اطلاع دقیق از وضعیت سفارش میتوانید با مراجعه به سایت پست به آدرس http://tntsearch.post.ir و یا با تماس تلفنی با اداره پست منطقه خود و با ارائه کد ره گیری پستی، سفارش خود را رهگیری نمایید.
توزیع شده: سفارش به دست خریدار رسیده است.
وصول شده: مبلغ سفارش وصول شده است.
برگشتی: سفارش توسط پست مقصد برگشت شده و تحویل فروشنده شده است.
انصرافی: فروشنده از ارسال سفارش خود داری نموده است.

راهنمای كاربران بلاگفا

سیستم های وبلاگی به کاربران اجازه گذاشتن کدهای جاوا اسکریپت را نمی دهند.برای حل این مشکل شما باید در قسمت ویرایش قالب وبلاگ خود کد مورد نظر را در جای دلخواه خود بگذارید.


توجه توجه :
1-تنها سایتهای که مخالف قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و یا شرع مقدس اسلام میباشند مجاز به ثبت نام نیستند.
2-پورسانت متوسط محصولات 30 درصد میباشد ولی برای برخی از محصولات خاص تا  60 درصد افزایش مییابد.

3- هنگام ثبت نام بخش نام کاربری مربوط به نام و نام خانوداگی میباشد و جهت جلوگیری از هرگونه اشتباه الزاما فارسی باید نوشته شود .در غیر اینصورت هرگونه اشتباهی هنگام تسویه حساب متوجه شما خواهد بود.

4-لطفا در بخش معرفی حساب فقط شماره كارت جهت سرعت در واریز پورسانت وارد نمائید .

برچسب ها: جدیدترین ، سیستم كسب درآمد اینترنتی ، Paysel ، پی سل ، پورسانتی درآمد ، بازاریابی ، فروش كالا اینترنتی ، مشاركت در فروش ،
 

ارسال تبلیغات به ایمیل بیش از 210 هزار کاربر فعال

قیمت: 12000 تومان

چه کسانی تبلیغات شما را از طریق ایمیل دریافت خواهند کرد ؟ 1. بیش از 12000 بازاریاب فعال در سایت های بازاریابی *** 2. مدیران فروشگاه های اینترنتی ، مدیران وبلاگ ها و سایت های کسب درآمد و کلیکی ، اعضای فعال انجمن ها ، شرکت های تبلیغاتی ،مدیران گروه های یاهوو و جیمیل ، حدودا 18000 ایمیل *** 3. بیش از 180 هزار کاربر فعال عضو گروه های یاهو و جیمیل

معیار سایت 4راه تبلیغات جمع آوری کردن جدیدترین و فعالترین گروه های جیمیل و یاهو است . پس از 2 سال سابقه فعال در زمینه بازاریابی و تبلیغات برآن شدیم تا تبلیغات نوین و فراگیر را برای سایر کاربران اینترنت فراهم کنیم. تبلیغات با قیمت مناسب و بازدهی بالا . همانطور که اطلاع دارید بدون استثناء کاربران فعال اینترنت و کسانی که برای اولین بار می خواهند با اینترنت آشنا شوند ابتدا با روش ایجاد ایمیل در یاهو و یا جیمیل آشنا می شوند. درنتیجه ارسال ایمیل های تبلیغاتی آن هم به روشی که دریافت کننده ایمیل را به خود جذب نماید درحال حاضر از بهترین و موثرترین روش هاست. ما سعی نمودیم تا از طریق بیش از 160 گروه جیمیل که متنوع ترین گروه ها را شامل می شود اقدام به ارسال تبلیغات نماییم. هر روز جدیدترین گروه ها با اعضای فعال را جذب می نماییم تا در ارسال تبلیغات شما عزیزان کاملا موثر و پربازده عمل کنیم.
لطفا فرم ثبت سفارش را تکمیل و وجه خود را به شماره حساب درج شده در قسمت زیر واریز نموده و مشخصات فیش واریزی (شماره فیش ، نام بانک ، مبلغ واریزی ، تاریخ فیش ، نام و نام خانوادگی ) و عنوان و متن تبلیغاتی خود را برای ما ایمیل نمایید. پس از ارسال ایمیل یک گزارش کامل برای شما ارسال خواهیم کرد *** Email : Info@irancn.com,myirancn@gmail.com

برخی از ویژگیها
1) ارسال ایمیل به بیش از 180 هزار کاربر فعال عضو گروه های یاهو و جیمیل و ...  2) ارسال ایمیل به بیش از 12000 بازاریاب فعال در سایت های بازاریابی  3) ارسال ایمیل به بیش از 18000 مدیران فعال سایت ها‏، وبلاگ ها و اعضای فعال انجمن ها  4) مدیران فروشگاه های اینترنتی ، مدیران وبلاگ ها و سایت های کسب درآمد  5) اعضای فعال انجمن ها ، شرکت های تبلیغاتی ،مدیران گروه های یاهوو و جیمیل


خرید ارسال تبلیغات به ایمیل بیش از 210 هزار کاربر فعال

نام و نام خانوادگی

در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور

شماره تلفن ثابت یا همراه

ایمیل

آدرس شما

چنانچه در مورد اين محصول سؤالي داريد در کادر زیر بنويسيد.(اختیاری)

سؤال شما

در فيلد زير تعيين كنيد كه قصد خريد چه تعداد از اين محصول را داريد.

تعداد مورد نياز 

javadazadi